2016 spalio 10

Apie mus

Pastaruoju metu tampa vis aiškiau ir akivaizdžiau, jog virtuali realybė – tai neišvegiama technologinės evoliucijos dalis. Virtualios realybės akiniai tampa įprastu reiškiniu prekybos centruose, medijos priemonėse. Vis daugėja vietų, kur virtualią realybę nemokamai gali išbandyti ir paprasti žmonės, neinvestuodami į tai didelių pinigų, visgi kol kas virtuali realybė – nėra pigus užsiėmimas. Rinkos flagmanai, tokie kaip VR akiniai Oculus Rift su kompiuterine įranga gali atsieiti iki 2000€. Tokia pinigų suma kiek per didelė, norint vien išbandyti kas tas VR ir “pasižaisti”.

Koks DayDream.lt komandos tikslas?

Projektas Daydream.lt siekia Virtulią Realybę padaryti prieinamesne, o paprastiems žmonėms – neretai net ir nemokamą ar kainuojančią simboliškai.

Kaip Daydream.lt siekia didesnio VR populiarumo Lietuvoje?

Gaminame ir platiname Virtualios realybės akinius, skirtus verslui, bei visuotiniams renginiams, viešosioms įstaigoms. Turime tikslą pasiūlyti prieinamas, tačiau kokybiškas Virtualios Realybės priemones, bei įrangą. Manome jog Virtuali realybė, kaip šiuolaikinių technologijų reiškinys turi dvi judėjimo kryptis:

  • Brangūs, kokybiški ir maksimalų VR efektą suteikiantys prietaisai, tokie kaip Oculus Rift
  • Pigūs ir lengvai prienami prietaisai, naudojantys išmaniųjų telefonų privalumus – Google Cardboard, Google Daydream platforma

Nebrangūs VR prietaisai, naudojantys visų turimus išmaniuosius telefonus turi kitą privalumą, ypač aktualų verslui – tokius akinius, kaip Google Cardboard galima nesunkiai ir nebrangiai paversti efektyvia ir šiuolaikiška įmonės reklama: ant akinių galima spausdinti bet kokią reklaiminę informaciją. Tokių akinių kaina prasideda vos nuo 2€/vnt ir yra nustatyta, jog 97% žmonių VR akinius panaudoja antrą kartą, t.y. po renginio ar konferencijos, kurioje šiuos akinius gavo ar pirko.

Taip pat šie akiniai efektyvūs universitetuose, mokyklose ar kitose mokymo įstaigose – tereikia kūrybiškai panaudoti šiuolaikines technologines galimybes!

Virtualios relaybės akiniai renginiui