2016 lapkričio 16

Google Cardboard Virtualios Realybės akiniai MOKYKLOMS

Turbūt jau teko bent viena ausim nugirsti apie Virtualią Realybę. Galbūt jau net teko ją išbandyti?

Virtuali realybė – inovatyvus ir neprilygstamas būdas įtraukti ir sudominti mokinius, paįvairinti pamokas įtraukiančiais vaizdais, filmais, ekspedicijomis po neregėtas vietoves, apsilankyti ten, kur mokyklinis autobusas niekada nenuvažiuos. Vienos minutės video, parodantis virtualios realybės įspūdžius JAV mokykloje:

Viskas ko reikia, kad savo mokiniams GYVAI parodytumėte Didžiąją Kinų Sieną, vandenyno dugno augmeniją ar Eifelio bokštą tai:

* Google Cardboard akiniai

* Bet koks išmanusis telefonas (juos turi dauguma mokinių)

* Speciali nemokama Google edukacinė programėlė (Google Expeditions) skirta virtualioms ekspedicijoms mokyklose:

Google Cardboard akiniai – tai kartoninė dėžutė, į kurią įdedamas išmanusis telefonas su įjungta specialia programėle, padedančia rodyti vaizdus, taip, kad būtų sukuriamas 360 laipsnių Jus supantis vaizdas: galite dairytis į visas puses – lygiai taip, kaip realybėje. Speciali Google išleista programėlė, leidžia iš atskiro įrenginio (planšetės ar telefono) mokytojai valdyti mokinių akiniuose rodomus vaizdus, atkreipti dėmėsį į reikaligas vaizdinio vietas. Programėlę galite atsiųsti ir išbandyti visiškai nemokamai ČIA. Kad išbandytumėte programėlę – akiniai nebūtini.

Ypatingas pasiūlymas Jūsų mokyklai: jei susidomėjote, užpildykite formą žemiau, nurodydami tikslų mokyklos adresą, bei kontaktinį asmenį bei kitą reikalingą informciją, o pavyzdinį Google Cardboard akinių komplektą išbandymui Jūsų mokyklai atsiųsime visiškai NEMOKAMAI!

Visų svarbiausia – pabaigai: įsigyti šias niekam neprilygstančias mokymo priemones – visai nebrangu (nuo 5€ iki 12€/vnt, užsakant daugiau – taikomos nuolaidos!). Mūsų projektas – Daydream.lt – specializuojasi Virtualios Realybės Google Cardboard tipo akinių gamyboje ir prekyboje.

Padėkime mūsų vaikams susipažinti su technologijų naujovėmis, mokytis ir tobulėti!

Užpildykite šią formą ir Jūsų mokyklai atsiųsime NEMOKAMĄ akinių pavyzdį:


*būtina užpildyti

Jau turite Google Cardboard akinius ir norite pradėti juos naudoti?

VR akinių naudojimo su Google Expeditions instrukcija

Kad VR technologiją išbandyti klasėje pilnavertiškai, visiems klasės mokiniams reikėtų turėti po vieną akinių komplektą bei išmanųjį telefoną (kai kurie senesni Android telefonai, gali neleisti parsisiųsti programėlės iš Google Play parduotuvės, tokiu atveju Jums reikia naujesnio išmanaus telefono arba iPhone). Mokytojai, kadangi ji valdys turinį mokinių akiniuose, akiniai nereikalingi, tačiau rekomenduojame turėti arba planšetę arba išmanųjį su didesniu ekranu (pvz iPhone 7 Plus). Klasėje būtinas WIFI, prie kurio galėtų prisijungti visi mokiniai ir mokytoja.

Kaip atrodo akinių panaudojimo procesas galite pažiūrėti šiame Google filmuke: https://www.youtube.com/watch?v=n29VQwW-03o

Kai jau turite akinius ir pasiruošėte išmaniuosius telefonus, sekite šiuos žingsnius:

  1. Atsisiųskite Google Expeditions programėlę iš Google Play arba Apple App Store.

Pavyko sėkmingai įsirašyti Google Expeditions programėlę?

Kad mokytojai valdyti akinių turinį, rodomą visai klasei, reikalinga prijungti vieną ar daugiau telefonų į tą patį WIFI tinklą, tada:

2. Mokytoja Google Expeditions programėlėje turi paspausti “Lead”

3. Mokiniams Google Expeditions programėlėje paspausti “Follow”

Mokinių išmanieji telefonai dedami į akinius, o mokytoja vaizdą juose valdo tiesiog per savo telefoną (ar planšetę) – ji gali įjungti ir valdyti norimą vaizdą visiems išmaniesiems akiniuose (kurie pasirinkę “Folow” funkciją) iš karto, rodyklėmis atkreipti mokinių dėmesį į norimus objektus, matyti kiek mokinių jau žiūri reikiama kryptimi virtualioje realybėje.

Turite klausimų ar nepavyksta panaudoti akinių? Norite įsigyti Google Cardboard akinių savo projektui ar klasei? Susisiekite info@daydream.lt!