Reklaminiai virtualios realybės akiniai

Poveikį klientui daranti reklama jau seniai „išlipo” iš tradicinių reklamos rėmų. Nieko nestebina lauko stendai, plakatai ar lipdukai ant automobilių. Spaudos reklama ar socialiniai tinklai dažnai suteikia tik trumpalaikį efektą, o naudojama periodiškai sudaro milžiniškus sąnaudų kaštus. Juolab, kad spausdinamos reklamos atsiperkamumą sudėtinga išmatuoti. Kita vertus, vis dažniau ir daugiau klientų skundžiasi, jog juos erzina įkyri ir nuvalkiotais metodais brukama reklama internete, televizijoje arba renginiuose.  Išeitis yra! Pasirinkti kitą – žymiai efektyvesnį kelią, stengiantis vartotojui sukurti tikrą vertę, maloniai jį nustebinant netradiciniu ir kur kas efektyvesniu turinio pateikimo metodu. Tokius tikslus įgyvendinti padeda VR – virtualios realybės akiniai.

Reklaminiai virtualios realybės akiniai – tai nauja ir inovatyvi galimybė užmegzti betarpišką ryšį su savo vartotoju. Prognozuojama, kad iki 2018 metų virtualios realybės vartotojų išaugs daugiau nei keturis kartus ir sieks 171 milijoną. 3D Virtualios realybės akiniai su Jums reikalingais užrašais, reklama, logotipais arba kita aktualia informacija gali tapti puikios prezentacijos arba konferencijos garantija. Tam tereikia mobilios aplikacijos ir tinkamai parinktų bei sukurtų VR akinių. Žinoma, galime patys bandyti nerti į beribes interneto platybes ir rinkti informaciją, o tuomet šiuos akinius pasigaminti namų sąlygomis. Greičiausiai bus sugaišta itin daug laiko, o jeigu planuojamoje prezentacijoje ketina dalyvauti šimtas ar daugiau žmonių, namų gamybos akinių savikaina gali nemaloniai nustebinti. Todėl paprasčiausia šį darbą patikėti savo srities profesionalams.

Virtualios realybės akiniai yra pigiausias, inovatyviausias ir interaktyviausias būdas pasidalinti savo vizijomis bei idėjomis su pasauliu. Jums tereikia pasirinkti viliojantį dizainą iš Daydream.lt komandos specialiai Jums paruoštų variacijų arba sukurti savo įmonės dizainą ir jis tuoj pat bus realizuotas ant produkto. Kokybiški VR akiniai už mažiau nei kavos puodelio kainą per trumpiausią įmanomą laiko tarpą atsidurs ant Jūsų stalo. Esant poreikiui bus pasirūpinta šimtais ar net tūkstančiais skaičiuojamų gaminių pristatymu į bet kurį pasaulio kampelį.