Renginiams skirti virtualios realybės akiniai

Norėtumėte suorganizuoti renginį kitoje realybėje? Svajojate perkelti renginių dalyvius į virtualias situacijas ir pasinaudoti netradicinės reklamos galimybėmis? Nuo šiol viskas tampa įmanoma su Google Cardboard akiniais. Google Cardboard akiniai – tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjantys virtualios realybės akiniai, kurie nukels Jus ir Jūsų renginių svečius ar dalyvius į netikėtą ir jaudinantį virtualios realybės pasaulį.

Kas yra virtualios realybės akiniai renginiams?
Tai kokybiški popieriniai Google Cardboard tipo akiniai, kurie leis Jūsų renginio svečiams persikelti į dar nepažintą virtualią realybę. Virtualios realybės akiniai leidžia ne tik pamatyti, bet ir patirti šiuolaikinių technologijų sugeneruotą 3D vaizdo simuliaciją. Kol VR akiniai patogiai „sėdi“ Jūsų renginio svečiams ar dalyviams ant nosies, Jūs pakviečiate juos nusikelti į virtualų pasaulį ir mėgautis virtualios realybės džiaugsmais ir iššūkiais, linksmybėmis ir netikėtumais.

Virtualios realybės akiniai renginiams pasižymi funkcionaliu dizainu ir išskirtine kokybe, todėl juos galima sėkmingai naudoti keletą ar net kelias dešimtis kartų. Pagaminti iš kokybiško kartono, lengvi, dailūs, šiuolaikiški Google Cardboard tipo akiniai gali būti sukurti pagal individualius Jūsų poreikius ir papuošti Jums aktualiais užrašais.

Ne tik naujos patirtys, bet ir neribotos reklamos galimybės
Į dešinę ar į kairę – Jūsų renginio dalyvius visur lydi nauji vaizdai ir netikėtos patirtys. O Jūs tuo tarpu Google Cardboard virtualios realybės akinius išnaudojate reklamos tikslams. Popierinis virtualios realybės akinių paviršius – pasaulyje pripažinta, tačiau Lietuvoje kol kas neišnaudota netradicinės reklamos erdvė. Ant Google Cardboard tipo akinių gali atsirasti Jūsų logotipas, šūkis ar kita Jūsų reklamai ir renginiui aktuali informacija.

Nedidelė VR akinių kaina garantuos optimalų Jūsų reklamos biudžetą. Galimybė susikurti individualų dizainą išpildys reikliausius poreikius. O modernaus dizaino sprendimai ir netikėtas reklamos formatas leis efektyviai atkreipti dėmesį, kad Jūsų reklama tikslinę auditoriją pasiektų efektyviai ir kokybiškai.

97% žmonių virtualios realybės akinius naudoja daugiau nei vieną kartą ir ilgiau nei vienerius metus. Todėl VR akiniai tarnaus kaip ilgalaikė reklamos priemonė. Virtualios realybės akiniai sparčiai populiarėja. Prognozuojama, kad iki 2018 metų aktyvių virtualios realybės vartotojų skaičius nuo 43 milijonų išaugs iki 171 milijono. Išnaudokite neribotas netradicinės reklamos galimybes savo renginiuose kartu su virtualios realybės akiniais jau dabar.

Perkelkite renginius į virtualią realybę kartu su virtualios realybės akiniais renginiams. Išnaudokite neribotas Google Cardboard akinių reklamos galimybes renginiuose dabar pat.