Virtualios realybės akiniai didmeninėmis kainomis

Virtualios realybės (VR) akiniai naudojami įvairiais būdais, reaguojant ir prisitaikant prie verslo poreikių. Daugelis įmonių jau įvertino virtualią realybę, kaip ekonomiškai efektyvų būdą kurti produktus arba paslaugas, bei juos išbandyti.

Pavyzdžiui, virtualios realybės akiniai leidžia efektyviai ir greitai apmokyti naujus darbuotojus, bei sumažinti naujo produkto prototipo bandymams skirtus kaštus. Neabejotinai, verslas jaučia naudą, kad beveik be jokių išlaidų ir rizikos sau ar savo darbuotojams gali eksperimentuoti ir nustatyti savo kūriamo produkto arba paslaugos trūkumus ankstyvoje stadijoje, bei juos operatyviai sumažinti.

Dalis įmonių virtualią realybę jau naudoja duomenų analizei ir taip įgyja neabejotiną pranašumą prieš konkurentus. Taip pat verslai greitai įvertino virtualios realybės naudą rengiant susitikimus su verslo partneriais, klientais ar darbuotojais, išsibarsčiusiais po įvairias planetos vietas. Pigus, greitais ir efektyvus susitikimo būdas tarp skritinguose žemynuose ar net pasaulio pusėse, esančių žmonių, tapo įmanomas VR akinių pagalba. Taip pat virtuali realybė tapo pupuliari ir dažnai pritaikoma kaip papildomas spaudos reklamos plotas.

Kita vertus, verslui visuomet buvo aktuali reklamos ar veiklos efektyvumo didinimo kaštai, bei atsiperkamumas. Todėl norint pasiekti geriausius rezultatus verslas jau įvertino „Google Cardboard” virtualios realybės akinių pranašumus. Aukštos vaizdo raiškos ir patogaus naudojimo akiniai stebina savo nedidele kaina ir praktiškumu. Vieną minutę Jūs jaukiame savo miegamąjame, o kitą jau susitikime už kelių tūkstančių kilometrų.

„Daydream” rūpinasi „Google Cardboard” VR akinių atsiuntimu, dizainu ir pristatymu Jums. Operatyviai, siekdami palaikyti puikius ir ilgalaikius santykius su klientais Daydream.lt komanda gali pasiūlyti pačią patraukliausią kainą. Nebrangius ir kokybiškus VR akinius pigiau galima įsigyti nuo kelių šimtų ar kelių tūkstančių vienetų.

Jums nereikia niekur vykti – Jūs galite 24 val. per parą 7 dienas per savaitę užpildyti užsakymo formą ir jau po kelių dienų džiaugtis trimate realybe. Jeigu dvejojate, visuomet yra galimybė užsisakyti nemokamą VR akinių pavyzdį. Juk dar niekuomet nebuvo taip paprasta ir pigu įsigyti neribotas reklamos galimybes su virtualios realybės technologijomis.