Virtualios realybės akiniai renginiams

Kam ta pilka ir pabosti spėjusi kasdienybė, jeigu yra naujus pojūčius garantuojanti virtuali realybė? Pastaruoju metu apie virtualią realybę kalbama itin daug ir dažnai. Kompiuterio sugeneruota 3D vaizdo simuliacija, kurią akinių (tarkim, „Google cardboard”) dėka priimame kaip savą – viliojama ir vertinama perspektyva. Užsidėjus specialius akinius atsiduri lyg kompiuteriniame pasaulyje arba pasižvalgius 360 laipsnių kampu nejučiomis pasijunti lyg naujame kino filme, kuriame pats ir atlieki pagrindinį vaidmenį. Beje, nuo mūsų norų ir svajonių priklauso „ekranizacijos” siužetas.

Beveik visi žmonės pripažįsta, kad gavus tokius akinius juos nešioja ir į naują (ne)realią realybę panyra dar ne kartą, o taip pat akinių neatsikrato (t.y. neužmeta stalčiuje) mažiausiai metus. Todėl virtuali realybė tapo vienu ryškiausių technologiniu mados klyksmu, o taip pat nauja erdve bei galimybėmis praturtinti renginių programas ir konferencijoms suteikti lašelį (ne)realumo.

 

Virtualios realybės akiniai (VR) renginiams – nebrangus ir efektyvus būdas sukurti ir įdomiai pateikti aplikacijas ar filmukus, skirtas peržiūrai, o taip pat perduoti konkrečią informaciją arba atsiradusią vietą panaudoti kaip papildomą reklamos plotą. Daydream.lt komanda užtikrina, kad renginiams VR akininiai būtų gaminami iš įvairiaspalvių medžiagų, o pagal Jūsų pageidaujamą dizainą sukurti akiniai patogiai „sėdėtų ant nosies“.

 

Tradiciniai reklamos būdai kainuoja nemažai, o rezultatai ne visuomet pateisina lūkesčius. Kita vertus, trumpalaikėms reklamos kampanijoms nepasiteisindavo iš tvirto plastiko gaminami virtualūs akiniai. Visų pirma todėl, kad šalia jų reikėjo aplikacijų arba galingo kompiuterio, visų antra todėl, kad akinių prieinamumas buvo ženkliai mažesnis. Tačiau, nuo šiol galime svajoti drąsiai, nes dar niekada nebuvo taip paprasta ir pigu, vos už kavos puodelio kainą, įtikinti verslo partnerius bei klientus įmonės novatoriškomis vizijomis.

 

Daydream.lt pašėlusi komanda sukurs virtualios realybės akinius renginiams specialiai pagal Jūsų pageidavimus. Komandos nariai turi juodą diržą operatyvumo ir gaminių kokybės srityje, o taip pat puikius įvertinimus ir nepriekaištingą reputaciją – kūrybinėse sferose. Tinkamai „vartojoma” virtuali realybė gali tapti Jūsų verslo sėkmės garantu.